Онлайн академія Mate academy – від мрії потрапити в IT до першої роботи
Хто такий Зевс?
Як обрати надувний басейн?
Відеоспостереження у школі: як захистити своїх дітей?
Чим привабливий новий Айфон 14?
Розширений пакет за акційною ціною!
Яку перевагу мають онлайн дошки оголошень?
Вітаємо з Днем Вчителя!
Підписано меморандум з Мінцифрою!
Як Вам новий сайт?

Олімпіади, конкурси та змагання

Date: 23 листопада 2023 о 09:14, Refreshed 15 квітня о 11:10

Щирі вітання талановитій учениці Юсип Марії. Шестикласниця посіла І місце у І етапі обласної виставки - конкурсу "Великодні писанки". Керівник Пенгрин Володимир Богданович.

Маріє, бажаємо подальших успіхів у творчій діяльності та здійснення всіх мрій.

Вітаємо ученицю 9 класу Бойчук Вікторію Олегівну, яка посіла ІІ місце у другому етапі учнівської обласної олімпіади " Як ти знаєш Біблію".

Керівник Мазничка Леся Василівна.

Вітаємо з чудовою перемогою нашу ученицю 6 класу Перекіцей Вероніку, яка посіла ІІІ місце у ІІ етапі обласного конкурсу з образотворчого мистецтва у номінації "Пейзаж" за роботу "У пошуках пригод". Високих тобі результатів і красивих перемогВчитель Креховецька Людмила Ярославівна.

Наші вітання талановитому учню 10 класу Дужак Андрію, який посів ІІІ місце у ІІ етапі обласного конкурсу з образотворчого мистецтва у номінації "Фрагменти архітектури" за роботу " Карпатська святиня". Нехай ця перемога буде не останньою, а лише однією з багатьох.

Вчитель Креховецька Людмила Ярославівна.

Команда учнів 10-11 класів Солуківського ліцею у складі 3 юнаків і 1 дівчини: Дужака Андрія, Григорського Артемія, Пенгрина Олексія, Савчин Андріани, 7 грудня 2023 року взяла участь у змаганнях з вогневої підготовки серед учнів 10-11 класів на честь воїнів ЗСУ та пам'яті полеглих Героїв Долинщини. Змагання проводилися у двох форматах: командна першість і особиста першість. Савчин Андріана показала блискучі результати у особистій першості та зайняла ІІ місце у виді "Стрільба з пневматичної гвинтівки", ІІІ місце - "Спорядження магазина патронами", ІІІ місце у "Розбиранні і збиранні автомата" та нагороджена грамотами управління освіти Долинської міської ради. Вітання нашим здібним учням!

Керівник Костишин Ярослав Володимирович.

Вітаємо наших талановитих учнів із перемогою у І етапі конкурсу "За нашу свободу", номінація "Образотворче мистецтво" Юрків Вероніку (5 клас) - І місце, Дужак Андрія (10 клас) - ІІ місце, Зобнів Марію (7 клас) - ІІІ місце.

Бажаємо яскравих творчих здобутків, оптимізму і впевненості!

Вчитель Креховецька Людмила Ярославівна.

Найщиріші вітання линуть до Юрків Тетяни, учениці 5 класу, яка посіла ІІІ місце в ІІ етапі ХХІV Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика ( вчитель Кріль Наталія Володимирівна ). Тетянко, бажаємо тобі впевнено крокувати до нових здобутків та перемог.

Щирі вітання для наймолодшої нашої ліцеїстки. Учениця 3 класу Дмитрів Вероніка (вчитель Стефанович Оксана Михайлівна) зайняла призове ІІІ місце в Міжнародному конкурсі з української мови ім. Петра Яцика в ІІ етапі. Бажаємо не зупинятися на досягнутому, розвиватися, мати ще більше досягнень.

І знову перемога! Вітаємо ученицю 9 класу Зобнів Марію, яка посіла ІІІ місце у ІІ етапі Всеукраїнської олімпіади з біології (вчитель Пенгрин Володимир Богданович).
Маріє, не зупиняйся на досягнутому, а старанно йди до вершин своїх успіхів, до своїх мрій.

Вітаємо наших талановитих та творчих учнів Григорського Олега (5 клас) та Бойчук Вікторію (9 клас) із перемогою у І етапі конкурсу "За нашу свободу", номінація "Поезія" (вчитель Кріль Наталія Володимирівна). Щиро бажаємо вам натхнення та нових здобутків.

Вітаємо нашу талановиту, розумну, наполегливу ученицю із ще однією перемогою. Учениця 9 класу Зобнів Марія (вчитель Луцик Іванна Русланівна) здобула ІІІ місце в ІІ етапі Всеукраїнської олімпіади з основ правознавства.
Знання - це труд, і ми це знаємо, тому вдячні тобі за твою працю.

Вітаємо ученицю 9 класу Зобнів Марію (вчитель Луцик Іванна Русланівна) за зайняте призове ІІІ місце в ІІ етапі Всеукраїнської олімпіади з історії. Бажаємо ніколи не зупинятися на досягнутому - продовжуй вчитися, дізнаватися нове, розвиватися. Успіхів тобі, натхнення, творчості і позитиву.

Вітаємо переможця у І етапі (І місце серед закладів освіти Долинської міської ради) та ІІ етапі (ІІІ місце серед закладів освіти Калуського району) обласного конкурсу дослідницьких проєктів серед учнів 7-8 класів в номінації «Історія рідного краю» Іваніва Сергія Васильовича (керівник проєкту Турілов Олександр Миколайович). Переможець та керівник нагороджені грамотами голови Калуської районної державної адміністрації - начальника районної військової адміністрації.
БАЖАЄМО УСПІХІВ І ПОДАЛЬШИХ ПЕРЕМОГ.

Вітаємо талановиту ученицю 10 класу Юрків Тетяну з перемогою, яка посіла І місце у ІІ етапі обласного конкурсу поезії в рамках Всеукраїнського фестивалю конкурсу дитячої та юнацької творчості «Чисті роси» в номінації «Патріотика» (наставник Пенгрин Зоряна Іванівна). Учасниця представила патріотичну поезію В. Крищенка «Щоб жила Україна», присвячену подіям в Україні.
Бажаємо успіхів і подальших перемог.

28.09.2023 р. відбулися змагання серед навчальних закладів Долинської ОТГ з нагоди відзначення Дня захисників та захисниць України та Дня Українського козацтва. Команда ліцею в складі: Глюз Дмитро, Пенгрин Олексій, Юсип Назар, Дужак Андрій, Савчин Андріана зайняла І місце в основному виді змагань-естафеті серед сільських навчальних закладів Долинської громади. ВІТАЄМО ПЕРЕМОЖЦІВ!!!!
Керівник Комар Віктор Іванович

Comments:
Only authorized users can leave comments.